Hillerød Brugshunde Klub
Om Klubben Holdbeskrivelser Program & Tilmelding Meddelelser Praktiske Oplysninger Aktiviteter Fotogalleri Kontakter m.v.
Klubben
Hillerød Brugshunde Klub
Texasvej 37
3400 Hillerød
Tlf. 4824 4858
Bankforbindelse Jyske Bank, reg.nr. 5064 konto nr. 1350496

Nyhedsbrev

Vi udsender med jævne mellemrum et nyhedsbrev med indbydelser, meddelelser og nyheder. Du kan til- og framelde dig her

Bestyrelsen

Formand
Bente Hedberg
Hestehavevej 15
3400 Hillerød
Tlf: 3172 1889

bente.hedberg@hundeklubben.dk
Næstformand
Steen Nielsen
Agertoften 2
3400 Hillerød
Tlf.: 3026 6053

steen.nielsen@hundeklubben.dk
Bestyrelsesmedlemmer
Carsten Riis
Brombærhaven 27
3400 Hillerød
Tlf: 4826 7913

carsten@sigmer.dk
Kasserer 
Dorthe Skydstofte

Fredsskovhellet 2J, Lejl 77
3400 Hillerød
Tlf 3064 4404

dorthe@jehoj.dk
Jan Hedberg
Hestehavevej 15
3400 Hillerød
Tlf: 4042 1889

damgaarden@dlgmail.dk

Suppleant
Gitte Ahlstedt
Brombærhaven 20
3400 Hillerød
Tlf: 2145 4766
gahlstedt@gmail.com

Suppleant
Kamilla Arnskov Nielsen
Værebrovej 96, 3-5
2880 Bagsværd

Tlf. 5161 6702
kamillaarnskov@hotmail.com
  Instruktører
Bente Hedberg
Hestehavevej 15
3400 Hillerød
Tlf: 3172 1889
bente.hedberg@hundeklubben.dk
Steen Nielsen
Agertoften 2
3400 Hillerød
Tlf.: 4826 6053
steen.nielsen@hundeklubben.dk
 
Susanne Merris
Ryagergårdsvej 21
3200 Helsinge
Tlf: 2628 9808

susannemerris@privat.dk
Carsten Riis
Brombærhaven 27
3400 Hillerød
Tlf: 4826 7913
carsten@sigmer.dk

Gert Andersen
Søgårdsvej 4
3550 Slangerup
Tlf:2025 1602
exbageren@hotmail.com


Christina Byskov
Ndr. Jernbanevej 13A, 2.th.
3400 Hillerød
tlf. 2685 0633
christina.byskov@hundeklubben.dk

 
Gitte Ahlstedt
Brombærhaven 20
3400 Hillerød
Tlf: 2145 4766
gahlstedt@gmail.com

Helle Ahrends
Rytterstien 18
3400 Hillerød
Tlf.: 2372 9310
helle.ah@gmail.com

 
Jan Hedberg
Hestehavevej 15
3400 Hillerød
Tlf: 3172 1889
damgaarden@dlgmail.dk
Lars Jensen
Slettebjerget 172
3400 Hillerød
Tlf: 4825 1888

goliat@jensen.mail.dk
 
Dorthe Skydstofte
Fredskovhellet 2J, Lejl 77
3400 Hillerød,
Tlf. 3064 4404
dorthe@jehoj.dk

Jesper Løwe
Jagtvej 6
3400 Hillerød
Tlf 21677361

Jeanie Marcussen
Hovedvejen 18
3330 Gørløse
Tlf. 4944 1495
jeanie.marcussen@live.dk

Hans Jakob Rechendorff
Kongens Vænge 47
3400 Hillerød
Tlf.: 3077 5596

Kamilla Arnskov Nielsen
Værebrovej 96, 3-5
2880 Bagsværd

Tlf. 5161 6702 kamillaarnskov@hotmail.com

Pernille Storm
Birkevej 2
3480 Fredensborg
Tlf.: 2963 8161
pernillehstorm@gmail.com

 

Søren Vendelbo
Pibe Møllevej 20
3400 Hillerød
Tlf 29680547

Camilla Bredtoft
Solparken 11
3329 Skævinge
Tlf 26402697

   
 
Hillerød Brugshunde Klub, Texasvej 37, 3400 Hillerød tlf. 3172 1889  Bank forbindelse: Jyske Bank, reg.nr. 5064 konto nr. 1350496